Україна розпочне реконструкцію 48 обласних лікарень – Зеленський

У 2022 році Україна розпочне реконструкцію 48 обласних багатопрофільних лікарень, повідомив президент України Володимир Зеленський.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Про це він розповів під час щорічного послання Президента до Верховної Ради.

За словами Президента, в на сьогодні в Україні вже встигли відремонтувати 600 сільських амбулаторій та 200 приймальних відділень. А вже наступного року маж розпочатися реконструкція 48 обласних багатопрофільних клінічних лікарень і для дорослих, і для дітей, а також 24 реабілітаційних центрів для ветеранів.

Нардеп від “Слуги народу” Дмитро Соломчук підтримав ініціативу Президента, та наголосив, шо “це реальна робота, яка ведеться вже 2,5 роки і буде тривати надалі”.

Коментар: “Наступного року в Україні буде реконструйовано 48 обласних багатопрофільних лікарень як дорослих, так і дитячих. Також реконструйовано 24 реабілітаційних центрів для ветеранів.

І це не просто слова й обіцянки, а конкретна програма, яка вже реалізується. Починаючи з 2019 року, завдяки вдвічі збільшеному фінансуванню на медицину, повністю оновлений парк “швидких”, проведено реконструкцію 600 сільських амбулаторій, понад 200 приймальних відділень опорних лікарень.

Це та реальна робота, яка ведеться вже 2,5 роки і буде тривати надалі“, – написав політик у своєму Telegram-каналі.

Джерело