Укрзалізниця закупить 100 нових пасажирських вагонів

Міністр інфраструктури Олександр Кубраков повідомив, що Україна вперше за 20 років отримає 100 нових пасажирських вагонів. 

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Окрім звичайних пасажирських вагонів в Україні планують замовити спеціальні капсульні вагони. Кубраков розповів, що це дозволить забезпечити нашу країну сучасною залізницею, яка зможе конкурувати на міжнародній арені.

Коментар:Ми взяли на себе зобов’язання запустити щонайменше 3-річне планування державного замовлення для оновлення парку вагонів та локомотивів. Крім того, розглядається можливість випробувати новий формат капсульних вагонів, які комфортніші за плацкарт і класичне купе та вже починають завойовувати світ“, – зазначив голова Міністерства інфраструктури.

Читайте також: “Заберіть нас звідси”: ЗМІ показали як люди падають з літаків у Афганістані (ВІДЕО)

До слова, вагони капсульного типу, які невдовзі повинні з’явитися і в Україні наразі починають набувати широкої популярності у світі. Вони стають так званим трендом сучасних пасажирських перевезень. Повідомляється, що капсульні вагони є набагато комфортнішими за звичайні купе та плацкарти. 

Замовляти виготовлення таких нано-вагонів, а також додаткових звичайних планують у Крюківському заводі, який матиме можливість стати одним із перших у світі заводів-виробників вагонів подібного типу.