Андрій Пальчевський: «Вірю, що ми можемо зробити Україну великою»

Лідер політичної сили «Перемога Пальчевського» вважає, що легалізація грального бізнесу в Україні не допоможе підняти економіку країни. Про це Андрій Пальчевський сказав в ефірі телеканалу News One.

«Була «кварталізація» країни, а зараз почнеться «катранізація» країни. Від слова «катран» – місце, де грають незаконно на великі гроші. Карткові «катрани» існували і існують, а зараз вони отримають легальність. У пріоритетах нашого державного розвитку варто легалізувати гральний бізнес? Таке враження, що гральний бізнес і ніякий інший побудує нам школи, дитсадки, дороги. І наводять як приклад нам великих президентів минулого, наприклад Франкліна Рузвельта… Мені важко уявити, як мільйони наших безробітних отримають роботу в цьому всеукраїнському «катрані», – сказав Андрій Пальчевський.

Він також додав, що вірить, що Україну можна зробити великою державою. «Я вірю, що ми можемо зробити Україну великою. Але для цього повинні бути люди, які мають розуміти, що Україна для них більше, ніж власне життя», – резюмував Пальчевський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.