Ірина Верещук: що відомо про нову кандидатку в мери Києва

Нещодавно, 16 липня, стало відомо, що від партії Слуга народу у кандидати на мери Києва йде Ірина Верещук. Нардепка з великим відривом перемогла інших депутатів у праймеріз партії.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Що відомо про нову кандидатку?

Ірина Верещук народилася 30 листопада 1979 року в Раві-Руській Львівської області. Вищу освіту отримала у військовому інституті при Національному університеті Львівська політехніка на спеціальності “Міжнародна інформація”. Окрім цього, Верещук отримала кваліфікацію перекладача-референта та офіцера військового управління тактичного рівня.

Розпочала свою кар’єру у сфері політиці в 2010 році, коли була обрана міською головою в Раві-Руській від партії “Сильна Україна” як безпартійна. 

Пізніше у 2015 році стала співзасновницею Соціальної платформи “Важливий кожен”. Перед цим, у  2014 році балотувалась до Верховної Ради у Львівській області (122 округ) як безпартійна самовисуванка.

Свою кар’єру депутатки Верещук розпочала у 2019, коли була обрана народною депутаткою 9 скликання від партії “Слуга народу” номером 29 у списку як безпартійна. Окрім того, Верещук була представницею Кабінету Міністрів у Верховній Раді України з 4 вересня до 15 листопада 2019 року

Зауважимо, що президент України Володимир Зеленський підтримав рішення партії та вказав, що особисто симпатизує Ірині Верещук.

Джерело: cайт Час-Дій

Читайте також: Експерт із США спрогнозував, як закінчиться війна на Донбасі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *