“В Україні відновиться “громадянська війна”, якшо Росію відключать від SWIFT” — спікер Путіна

Спікер президента РФ Владіміра Путіна Дмітрій Пєсков заговорив про відновлення “громадянської війни” в Україні через погрози відключення РФ від міжнародної міжбанківської системи платежів SWIFT.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Прессекретар очільника Кремля стверджує, що заяви про можливе від’єднання країни від міжнародної системи може сприяти розхитуванню ситуації.

Пєсков також повторив “мантру” російської влади, згідно з якою на частині сходу України нібито йде “громадянська війна”.

Крім того, він вважає, що заяви про загрозу вторгнення РФ “повторюються протягом останнього місяця”, як і погрози у бік Росії щодо великої ціни, яку вона заплатить у разі нападу. Також спікер Путіна розкритикував американську сторону, бо начебто такі заяви “не сприяють розрядці напруженості, яка зараз виникла в Європі”.

Нардеп ВР Дмитро Соломчук переконаний, що така агресивна риторика від російських офіційних представників лунає лише через страх перед можливим відключенням країни-агресора від міжнародної міжбанківська система (SWIFT).

Коментар: Це той вид санкцій, яких точно не витримає економіка агресора. Вони бояться, тому погрожують. Якщо перевести на зрозумілу усім мову:

“Після введення таких санкцій відбудеться ескалація на Сході України”.

Єдине, що ми бачимо, окрім нахабних заяв з РФ — підтримку з боку світової спільноти, якої вдалося нам досягнути. І це дуже важливо для України“, – повідомив політик у своєму Telegram-каналі.

Нагадаємо, інформація про можливе відключення РФ від SWIFT зявилася ще у 2014 році після того, як Росія у 2014 році захопила український Крим й вдерлася на частину Донецької та Луганської областей. Тоді низка країн Заходу покарали Росію санкціями, зокрема, обмежувальні заходи стосувалися окремих підприємств.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: