Чи буде розширена категорія тих хто подає декларації?

Народним обранцям настільки не подобається подавати декларації, що вони постійно намагаються розширити коло осіб, які теж будуть зобов’язані це робити. На цей раз під приціл потрапляють заможні українці, повідомляє “Інвестор”.

Міністерство фінансів України  розробило новий законопроект щодо критеріїв визначення осіб з високими статками. Згідно з яким хоче зобов’язати заможних українців подавати декларації про статки.

Скільки на думку Володимира Гройсмана Україна має залучити інвестицій?

Згідно з цим документом, заможними будуть вважатися кінцеві бенефіціарні власники підприємств, які є великими платниками податків. Тобто, це будуть громадяни, які отримали в попередньому році загальний оподатковуваний дохід в 50 мільйонів гривень.  А також ті, які напряму або опосередковано володіють від 10 відсотків іноземного підприємства, яке задекларувало доходи від 10 мільйонів євро.

Орієнтовна кількість фізосіб – платників податків під час проведення деклараційної кампанії становитиме 1200 осіб за розрахунками міністерства.

За несвоєчасне подання декларацій планується стягувати штраф  в 10 відсотків від суми нарахованого податку на доходи фізосіб. Міністерство сподівається на те, що застосування спеціальних заходів у роботі з заможними українцями принесе державі велику користь. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *