У США планують створити електронний долар

Голова Федеральної резервної системи США Джером Пауелл повідомив, що зараз обговорюється питання доцільності електронного долара.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Федеральна резервна система шукає безпечний шлях без негативних наслідків для банківської системи.

Як зазначив голова Федеральної резервної системи США Джером Пауелл, зараз обговорюється питання доцільності електронного долара. ФРС насамперед планує широко консультуватися з громадськістю про ведення такої ініціативи. Пауелл вважає, що долар є резервною світовою валютою, і вони несуть відповідальність за те, щоб зробити це правильно.

Завдяки помітним досягненням в області електронних фінансових технологій, мереж 5G, смартфонів і електронної комерції, основні економіки світу все більше усвідомлюють тенденцію переходу до цифрових валют, які стануть важливою частиною майбутньої грошової системи.

Сьогодні Китай є світовим лідером у розробці цифрового юаня, який випробовується в багатьох містах Китаю, в той час, як такі країни, як Велика Британія, Канада та Японія також активно вивчають життєздатність своїх цифрових валют. Попри деякі побоювання ринку, що випуск цифрових валют центральних банків може привести до нового витка конкуренції або суперництва між криптовалютами, створення потенційного цифрового долара США як і раніше має велике значення.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Гривня досягла трирічного мінімуму: яким буде курс долара далі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: