Модний експорт: українська компанія виробляє одяг для європейських модниць (відео)

Український бренд одягу заснований ще в 1992 році лише двома жінками зараз активно працює на риках ЄС та Північної Америки, повідомляє “Інвестор”.

Українська компанія розпочала своє життя в ненайсприятливіший час для бізнесу, проте бажання  її засновниці Тетяни Абрамової працювати забезпечило успіх для  бренду модного одягу RITO.
 
Компанія пройшла шлях від однієї в’язальної машин до міні-фабрики. Тепер Трикотажний одяг українського модного будинку продають в Європі та Північній Америці. В’яжуть трикотаж і шиють з нього сукні, светри та пальто на фабриці в Київській області. Пряжу замовляють в Італії та Німеччині.
 
Одним із важливих елементів успіху бренду стала новизна. Вони поставили ставку на виробництво трикотажного одягу, ще до того часу коли відбувся справжній бум попиту на нього. Крім того в своїй роботі вони мали чіткі експортні стратегії – вихід на ринки Північної Європи, країн Балтії, та Північної Європи. Оскільки ці країни мають специфічний клімат то і трикотажний одяг тут є більш популярним. 

Зараз в цеху компанії працює 7 автоматичних в’язальних машин. Їх замовляли в Німеччині. Сам виробничий процес займає трохи часу оскільки проходить ряд етапів від ідеї якогось виробу – до її реалізації. Наприклад, щоб зв’язати трикотажне полотно з малюнком для спинки кофти, потрібно близько 40 хвилин. Потім полотно проходить через прес і потрапляє до швачок. Вони на кеттельных машинах збирають з деталей готові вироби.

Тепер український бренд  вже близько 3 роки має свій  фірмовий магазин в Литві, продають одяг українського бренду в Канаді. В серпні покажуть колекцію у Великобританії. У планах – відкриття продажів в Данії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *