Квіти в День Матері: як вибрати букет для найріднішої

З багатьма труднощами та випробуваннями доводиться стикатися матерям до того моменту, коли їхні діти стануть дорослими, та гарний букет квітів до Дня матері – лише скромна дяка за працю та витрачені сили. Мама – найдорожча та близька людина в житті кожного з нас. В інтернет-магазині доставки квітів Києвом Квіточка клієнтам запропоновано різноманітні квіткові композиції, зібрані професійними флористами спеціально до цього знаменного Дня – свята, коли заведено вітати мам.

Який букет вибрати?

Яскраві та красиві букети квітів до Дня матері у каталозі магазину представлені у різноманітності. Все для того, щоб дати клієнту можливість вибору композиції в залежності від характеру, смаків та уподобань кожної мами. Початок травня – прекрасна пора року, коли природа набирає сили, зелень поглинає міста, а на вулицях можна відчути аромати квітучих дерев, що запам’ятовуються. У цей період активно цвітуть тюльпани, що стануть добрим подарунком жінці. Тюльпани подобаються всім представницям слабкої половини, проте прийнято вважати, що більшою мірою ця квітка підійде домогосподаркам.

Хризантеми та лілії поряд із жовтими трояндами більше підійдуть діловим жінкам. Якщо мама обожнює природу і все, що з нею пов’язане, сміливо вибирайте іриси та ромашки, польові квіти. Цим подарунком вдасться подарувати багато задоволення дорогій людині. Перш ніж вибрати квіти на День матері, варто знати про деякі популярні сорти:

  • Рози – класичний безпрограшний спосіб зробити людині приємне, причому приводів для такого презенту може бути безліч. Квітка символізує життєву енергію, причому часто представлена в різних кольорах. Замовлення букетів у Києві доступне з мобільного телефону через сайт.
  • Альстромерії – дивовижний і водночас незвичайний сорт квітів. Подарувати букет до Дня матері – зробити приємний сюрприз дорогій та близькій людині. Альстромерії сприймаються як символ щирості та ніжності, тому стануть чудовим презентом для мами. Тим більше, що вирушати до квіткового магазину абсолютно необов’язково: доставка букетів Києвом здійснюється кур’єром.
  • Лілії – гарні квіти, що вибираються як подарунок переважно дорослим людям. Лілії виразні, мають цікаві властивості, здатні змінювати настрій людини на краще. Важко не погодитися, що такий букет залишається одним із головних претендентів на подарунок напередодні Дня матері.
  • Іриси також вважаються одними з найбільш відповідних квітів. Вони відображають увагу та вірність до людини, якій підносяться. Букет ірисів повною мірою висловить ту турботу про дорогу маму, благодарність за довгі роки, присвячені вихованню в любові до дітей.
  • Хризантеми як символ мудрості та благополуччя послужать добрим знаком до Дня матері. Букетом із хризантем вдається не тільки зробити приємно, а й побажати успіхів у майбутньому.

Вибір квіткової композиції у подарунок жінці завжди нелегке завдання. Впоратися з її вирішенням допомагає знання характеру, звичок та захоплення тим, кому вони призначені. Якщо вашій мамі стійкі аромати не подобаються, краще звернути увагу на ромашки чи троянди. Якщо навпаки – віддайте перевагу ліліям, наділеним природним стійким ароматом.

Переваги покупки в інтернеті

У магазині доступна цілодобова доставка квітів у Києві. Для придбання он-лайн необхідно заповнити форму на сайті або набрати номер контактного телефону. Оформити замовлення квітів у Києві нескладно, якщо знати, куди звертатися. У каталозі магазину «Квіточка» лише свіжі квіти різних сортів. За потреби клієнтам доступна термінова доставка квітів у місті Київ. Безготівковими способами, а також за фактом доставки кур’єром – оплачуйте покупку так, як вам зручно. За бажанням клієнту надається повна інформація про кожен сорт квітів, завдяки чому вдається зробити безпомилковий вибір.

Вартість доставки залежить від дальності транспортування – клієнт дізнається про ціни заздалегідь. Варто пам’ятати, що квіти продовжують характеризуватисяі як приємний подарунок дорогій людині.