Прибуткова справа: молодий бізнесмен заробляє на сирах на Київщині (відео)

В той час коли частина молоді думає про те як втекти із села, багато-хто навпаки покидає роботу в місті та розпочинає підприємництво в селі. Так власник рекламного агенства Тарас Ложенко став власником ферми, що виробляє унікальні сири, повідомляє “Інвестор”. 

З 2013 року в Україні почали працювати близько 1 тисячі нових фермерських господарств, а найбільшу частку з них заснували вихідці із міста. Тарас Ложенко киянин та успішний бізнесмен, проте найбільшою його справою стала невелика ферма на Київщині, яка виробляє елітні сири і називається – “Доообра ферма”.

Нову справу підприємець заснував в невеликому селі викупивши приміщення колишньої ферми. Спеціально для виробництва тут був спроектований завод з невиликим сироварним котлом всього на 300 літрів, в той час коли на великих підприємствах вони розмірами в 10-20 тонн. Це дало змогу експерементувати і не орієнтуватись на масовість виробництва, а виробляти дійсно добрий продукт. 

Справжній військовий: турецький полковник створив успішну овечу ферму в Україні (відео)

В основному тут виготовляють сир із козячого молока. Для того, щоб отримати хороший сир потрібне хороше молоко.  Спеціально для цього тут розводять кіз і забезпечують найвищу якість своєї продукції ретельно стежачи за всіма процесами. На фермі використовують найсучасніші європейські практики, які переймав сам Тарас Ложенко навчаючись у закордонних сироварів.  Також, кожну партію сирів перевіряє ветеринарна лабораторія, а окремо інспектує продукцію представники Goodwine. Спеціально для цієї мережі ферма виробляє певні сорти сирів. На початку підприємець інвестував в справу близько 100 тисяч доларів, зараз же заробляє на продажах своєї продукції ціна на яку від з00 до 600 грн/кг.

Дизайнерські меблі для Європи: черкаська компанія підкорює європейські ринки

Внаслідок такого контролю, а також невеликих розмірів ферми сири дійсно виготовляють унікальні. Це не продукт великих корпорацій. “Доообра ферма” – це хороший приклад малого фермерства та сімейної справи в якій якість є важливішою за масовість. Такі проекти є чудовим прикладом того як можна створити свою справу і здобути успіх. Про успішність говорить також те, що як зазначають самі власники, багато покупців дізнаються про них завдяки схвальним відгукам своїх друзів. 

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: