Дизайнерські меблі для Європи: черкаська компанія підкорює європейські ринки

Багато українських підприємців досі не оцінили можливості які дала Угода про асоціацію з Європейським Союзом. Проте, є і такі які не лише зрозуміли свою вигоду але і успішно представляють Україну на європейських ринках. Таким підприємством є виробник дизанерських меблів з Черкас компанія “Fabrikant”, повідомляє “Інвестор”. 

Однією з проблем яку ніяк не можуть вирішити в Україні це незаконна вирубка лісів і згодом поставка необробленої деривини за кордон. Проте, існує інший шлях, а саме, виробництво меблів в Україні та згодом експорт їх на європейський  ринок. Коли хтось заявляє, що українському виробнику важко конкурувати там, то варто звернутись до прикладу невеликої компанії з Черкас яка експортує свої меблі в понад 11 країн Євросоюзу.

Балтійські країни тепер працюватимуть із європейськими енергосистемами

Меблева компанія “Fabrikant” уже понад 10 років займається виробництвом дизайнерських меблів спочатку для внутрішнього ринку, а згодом на експорт. Як зазначає засновник компанії Євгеній Черней в 2017 році вони уклали угоду з партнерами з Німеччини яких вони здивували своєю якістю та активною співпрацею з замовником.

Боротьба з трудовою міграцією по-туркменістанськи

Про свої успіхи на німецькому ринку очільник компанії заявляє, що вони відправляють туди близько п’яти різних видів ліжок з п’яти сортів дерева.

Євгеній Черней зазначає:

“Для німецьких партнерів головне це пунктуальність та акуратність у виконанні умов договору. Німці не запитують про якість товару для них це має бути само собою зрозуміло”.

«Заокруглені» ціни: з 1 липня в чеках суму будуть зводити без дрібних монет (відео)

Зараз в компанії працює близько 40 людей, а її продукція на німецькому ринку легко конкурує із польською. В планах на наступний рік експортувати 50% продукції, а крім того закріпитися на ринках північноєвропейських країн. Євгеній Черней зазначає, що продукція компанії має демонструвати всьому світові, що в Україні виробляють красиві і сучасні меблі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *