Справжній військовий: турецький полковник створив успішну овечу ферму в Україні (відео)

Доки багато українців говорять про те, що фермерством займатись не вигідно і їдуть на заробітки закордон, колишній військовий з Туреччини створив успішну ферму на Рівненщині, повідомляє “Інвестор”

За останніми даними українці масово виїжджають із сіл внаслідок відсутності роботи та перспектив. Проте, є й інші приклади, при чому в українське село досить часто вірять іноземці. Так, у перспективу фермерства в Україні повірив полковник у відставці з Туреччини – Сабрі Сіпахіоглу.

Як зазначає, фермер, він від часу здобуття нашою державою незалежності вірив в те, що вона має стати стратегічним партнером для Туреччини. Він активно долучався до підписання торгових угод між нашими державами, а згодом власноруч вирішив займатись фермерством. 

Італія хоче зняти економічні санкції з Росії

Перші спроби Сабрі робив в Криму та на Одещині, однак справжній успіх його справа отримала на Рівненщині. В с. Деражне він створив ферму де зараз має понад 2 тисячі овець, порід романівської породи та мериносів. Для цього він переобладнав стару ферму для нових умов та запровадив сучасні практики. Крім того, турецький військовий вдихнув нове життя і в селище. Оскільки створив робочі місця (на фермі зараз поки, що 20 працівників) та активно долучається до всіх заходів громади як спонсор.

Дизайнерські меблі для Європи: черкаська компанія підкорює європейські ринки

Сабрі Сіпахіоглу вже інвестував у свій бізнес понад 150 тис. і на цьому не думає зупинятись, оскільки в планах є розведення племінних корів. Фермер вважає, що займатись фермерством дуже перспективно, особливо орієнтуючись на закордонні ринки. Основним для нього є ринок Туреччини і він підкреслює його перспективність для інших виробників сільськогосподарської продукції з України. 

Отже, поки ми жаліємось на владу та постійні проблеми, а також не перспективність нашого села, хтось в цей час інвестує та заробляє на цьому прибутки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *