Майно чергового українського підприємства піде з молотка

Майно Миколаївського суднобудівного заводу продають через зарплатні борги.  Сума яку планують отримати складає 52,3 мільйонів гривень, повідомляє “Інвестор”.

OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) продає будівлі  та земельну ділянку площею 6,924 га Миколаївського суднобудівного заводу (попередня назва – Завод ім. 61 комунара) за 52,3 млн. грн.

Одна із причин такого продажу це заборгованість за заробітною платнею перед працівниками у розмірі близько – 30,2 млн. грн. 

У міністерстві повідомляють:

” На продаж виставлено адміністративний побутовий корпус площею 15 026,6 кв. м, добудована набережна з берегоукріпленням 400 погонних метрів (п. м.), залізничні шляхи 300 п. м, автодороги та інші споруди”.

Власником вказаного майна є держава в особі концерна “Укроборонпром”, в господарському віданні якого перебуває ДП “Миколаївський суднобудівний завод”.

Будівлі розташовані в центрі міста Миколаїв, на березі річки. Ділянка обладнана автомобільними й залізничними шляхами. Важливо, що будівлі продаються разом із землею. Об’єкт має величезні перспективи як в плані офісної забудови, так і як виробничий чи складський майданчик.

Цей продаж в черговий раз підтверджує сумну статистику українських державних підприємств – банкрутство і продаж.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *