Українські металурги налагодили співпрацю з компанією з США

World Steel Dynamics (США) та об’єднання підприємств “Укрметалургпром” (ВП “Укрметалургпром”) підписали меморандум про співпрацю. На тлі запровадження ввізних мит та торгової боротьби США з Китаєм налагодження співпраці для українських компаній є вкрай важливим кроком, повідомляє “Інвестор”.

 Угода значною мірою спрямована на, те щоб створити в Україні міжнародний майданчик для представників металургійної галузі з усього світу. Наступним кроком планується впровадження міжнародних галузевих форумів і конференцій для обміну досвідом між провідними фахівцями ринку.

За словами президента ВП “Укрметалургпром” Олександра Каленкова для українських компаній це впершу чергу можливість відкрити нові перспективні ринки і сектори.

“Ситуація в металургії вкрай конкурентна на глобальному ринку. Наші підприємства конкурують не тільки щодо собівартості. І ми дуже сподіваємося, що в майбутньому це буде не стільки собівартість, скільки стосунки з клієнтами, якість продукції, яке і зараз досить висока, вихід на нові ринки. Це все має дати не тільки нашої металургії, але і промисловості дуже велика підмога”,

– сказав Каленков.

Домовленість із американською компанією це частина експортної стратегії України. Як зазначають головні гравці українського ринку, вона може мати значний вплив на галузь, яка забезпечує 28% всіх валютних надходжень в країну.

“Кожен такий захід дає шанс наростити наш екпорт на 10%, 20%, 50%, – підкреслив він, – Але найголовніше – це може нашу металургію перевести з тієї ситуації, в якій вона знаходиться зараз, у той стан, в якому вона може розвиватися, жити, конкурувати в середньостроковій перспективі”

Компанія World Steel Dynamics є лідером у наданні стратегічних інформаційних послуг. Одним із її інструментів це саме проведення міжнародних форумів. Угода в Україні дає можливість для компанії досвід співпраці не лише з якоюсь кокретною фірмою, а з цілим сектором.

Американські партнери зазначають, що українські компанії цікаві ще й тим, що мають широкий експортний ринок і продають свою продукцію у всьому світі. Тому співпраця може посприяти тому, щоб українські металурги не лише утримали свої позиції на ринку, але й розширили їх, за рахунок пошуку нових ринків та налагодження мережі партнерів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *