В обхід санкцій: російські компанії хочуть вийти з-під американських обмежень

Російський алюмінєєвий гігант “Русал”, що належить скандальному Олегу Дерипасці, незабаром призначить повністю незалежну раду директорів. Крім того, компанія призначить, нову команду менеджерів, повідомляє “Інвестор”.

Попри запевнення офіційного Кремля, що санкції США не завдали значної шкоди російським компаніям, факти говорять про інше. Якщо не брати до уваги падіння акцій та втрату коштів цими компаніями, то найбільш достовірним показником є заміна керівництва в компаніях.

Зовсім недавно в ЗМІ просочилась інформація про те, що Російський алюмінієвий гігант “Русал” може призначити нове керівництво та менеджмент. Компанія працює над змінами в раді директорів в надії, що США виключать його зі санкційного списку і він зможе відновити постачання клієнтам. 

Компанія “Русал” активно веде перемовини з владою США, щоб зрозуміти, чи достатньо буде змін у менеджменті для зняття санкцій. В компанії мають надію, що якщо власник контрольного пакету Олег Дерипаска відійде від керівництва, то компанія зможе отримати якісь поблажки.

За однією із можливх схем він зможе зберегти в Русалі” частку в 48 відсотків у рамках цих домовленостей. Відповідно така кількість акцій- це де-юре не контрольний пакет у 50 відсотків, який, за законами США, провокує санкції. 

“Русал”, є другим за величиною виробником алюмінію в світі, внаслідок санцій зараз не поставляє метал клієнтам, чекаючи роз’яснень влади США. Компанія несе величезні збитки, тому буде робити будь-які спроби, щоб обійти санкційний список.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *