Андрій Пальчевський: необхідно з’ясувати чи були зроблені всі технічні роботи літака, який розбився під Харковом

Кандидат в мери Києва від політичної партії “Перемога Пальчевського” Андрій Пальчевський вважає, що слід враховувати всі можливі фактори, які могли привести до краху літака АН-26 під Харковом. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Коментар: “Можна уявити собі, що ми не знаємо про якісь фактори. Наприклад, пілотові могло стати погано, а другий пілот можливо був курсант не зовсім досвідчений. Дуже не хочеться скидати всю провину на пілота. Система винна в слабкій підготовці льотчиків“, – заявив Пальчевський.

На думку лідера політичної партії “Перемога Пальчевського”, слід з’ясувати, чи були справні двигуни у літака, що розбився.

Коментар: “Коли професіонали кажуть, що сорок з гаком років для літака не так багато, це правда. Питання: що робилося з цим літаком? У формулярах потрібно прочитати, чи були зроблені технічні роботи. Чи були справні двигуни“, – сказав Пальчевський.

Політик висловив припущення, що документи про реальний технічний стан літака, який розбився, можуть сфальсифікувати.

Коментар: “Ми ж знаходимося в країні фальшивої інформації. Зараз же там формуляри змінюють, бо свого часу заганяли запчастини кудись там через зубожіння. Злидні в збройних силах диктують поведінку військовослужбовців або службовців, які обслуговують літаки. У них є свої інтереси“, – сказав він.

Нагадаємо, 25 вересня в Харківській області неподалік від міста Чугуїв сталася авіакатастрофа літака АН-26, в результаті якої загинули 26 осіб.

Читайте також: Андрій Пальчевський: Перше, що треба зробити – це знизити тарифи

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.