Українських заробітчан субсидіями заманюють декларувати доходи

Українські заробітчани за останніми дослідженнями є важливою складовою економічного життя країни, адже більшість з них здебільшого зароблені кошти воліє витрачати в Україні. Проте, урядовці готують нововведення за яким, якщо заробітчани задекларують свої доходи і сплатять податки вони таким чином легітимізують зароблене і можуть претендувати на отримання субсидії, повідомляє “Інвестор”.

Ще наприкінці квітня цього року Кабмін прийняв рішення про внесення змін до програми надання субсидій за житлово-комунальні послуги. Основною метою нововедень було запобігти зловживанням із призначення державної допомоги та виявити тих хто приховує свої доходи.

Купуєш закордом — доплати державі: митні нововведення в Росії

У випадку з українськими заробітчаними які свої доходи переважно не легітимізують та не мають постійної роботи за такими правилами не слід розраховувати на державну допомогу. Хоча в Кабміні наголошують на недостовірності той інформації за якою відмова в наданні субсидій автоматично застосовується до людей,  які перебували за кордоном більше 60 днів.

Стриптизер і ЛГБТ: в Україні починається політичний треш

В Уряді наголошуютьт, що факт перебування за кордоном не є підставою відмовляти в субсидії, якщо людина отримує в Україні пенсію або інші офіційні доходи, такі як стипендія, допомога при народженні дитини, перебуває на лікуванні, навчанні або у відрядженні. Проте вимогою є декларувати в Україні доходи і сплачувати ЄСВ.

Польські фермери проти: українська продукція завойовує нові ринки

Таким чином зазначають в Кабміні усі українці, котрі працюють за кордоном можуть задекларувати свої прибутки і спрлатити ЄСВ. На основі цього такі громадяни можуть претендувати на отримання субсидійна оплату житлово-комунальних послуг.

Таке рішення є досить прогресивним, адже можливо таким чином держава зможе легітимізувати кошти заробітчан, та отримати прибутки в бюджет за рахунок оподаткування. Для заробітчан ця схема є також певною мірою позитивною, адже від сплат ЄСВ в майбутньому буде залежати нарахування пенсій. Проте, поки, що це лише декларації, котрі можуть змінитись як в кращу, так і в гіршу сторону, або ж взагалі опинитись в шухляді.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *