Корпорація “Богдан” проти автомобілів на єврономерах: хто кого

На одному із брифінгів прес-секретар корпорації “Богдан” Сергій Красуля повідомив, що автомобілі  на “євробляхах” є загрозою для вітчизняного автопрому, а також, що через них бюджет країни недоотримав мільярди гривень, повідомляє “Інвестор”. 

“Богдан” зараз переживає не найкращі часи, проте вину за свої невдачі корпорація перекладає на державу і автомобілі на єврономерах. В автокорпорації також нарікають на відсутність держпідтримки галузі та заявили про невигідні умови, на яких Україна вступила до СОТ.
 
 
За останніми даними потужності українського автопрому завантажені менше, ніж на 1,5%. Обсяги виробництва скоротилися з 401 599 автомобілів у 2008 році до 7 296 у 2017 році та продовжують знижуватися.
“Катастрофічне падіння спричинила низка факторів, зокрема відсутність державної підтримки вітчизняних автопідприємств, економічна криза і вступ України до Світової організації торгівлі на невигідних умовах”,
– впевнені в компанії “Богдан”.
 
 
За приблизними підрахунками майже 20 млрд гривень не отримав держбюджет України через нерозмитнені автомобілі. На початку року число автомобілів з іноземними номерами дорівнювало приблизно  425,4 тис., майже 60% з них перебували на території України незаконно. Держава поки що не сформувала чіткої позиції стосовно того як потрібно вирішувати питання із нерозмитненими авто, внаслідок цього їхня кількість стрімко зростає.
 
 
В корпорації “Богдан” впевнені, що саме через неправильну позицію державу по відношенні до таких автомобілів страждає весь сектор вітчизняного автомобілебудування. Проте за такими висловлюваннями можна простежити просте бажання великої корпорації за рахунок держави позбавитись конкуренції, заблокувавши питання правового врегулювання питання автомобілів з європи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *