Дітям, які їздили в садочок на розваленій кибитці, подарували новенький автобус (фото)

Нещодавно мережу сколихнула новина, про те, що у селі Вербень на Рівненщині, вже десятки років дітей до садочку возять у обшарпаній кибитці на конях. Однак, сьогодні у тамтешньої малечі з’явився новий сучасний автобус, який буде відвозити їх до садочку.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Ініціатором купівлі нового транспортного засобу для малят був народний депутат від Рівненщини Дмитро Соломчук.

Коментар:Ми виправили ситуацію, і відтепер дітлахів возитимуть у теплі і комфорті. Автобус передали громаді. Стареньку кібітку жителі села поставлять на території садочку, на пам’ять. Нею ще возили батьків дітлахів багато років тому” – розповів нардеп.

Деталі: Село Вербень має протяжність 8 кілометрів, а у місцевої громади не було жодної альтернативи такому “транспорту”. За поганої погоди ця кібідка була єдиним способом дістатися до навчального закладу.

На жаль, говорити про комфорт під час пересування таким способом взагалі не доводилося. Окрім цього, подібні “карети” не могли забезпечити навіть елементарних правил безпеки під час перевезення дітей.

Зауважимо, що до ініціативи, з купівлі для дошкільнят нового автобусу, долучився підприємець Роман Курис та ЖК “На Щасливому”.

Також, відзначимо, що стару кибитку вирішили не забирати зовсім, а залишити поруч з садочком на пам’ять.

Джерело: сайт Час-Дій 

Читайте також: Уряд збільшує соціальну допомогу дітям-інвалідам

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: