Фермер розповів, як Фонд “Жнива Перемоги”, зараз допомагає аграріям на Херсонщині

Господарство Андрія Повода з Херсонської області зазнало збитків на понад 6,5 мільйона євро через окупацію та бойові дії, йдеться у повідомленні Фонду “Жнива перемоги” у Фейсбук.

Напередодні річниці повномасштабного вторгнення активісти відвезли знищену техніку з його господарства на кордон з Польщею, щоб показати польським фермерам наслідки війни. А також, як зазначив Андрій Повода, показати ціну вирощування та збору зерна і умов, у яких доводилося працювати українським фермерам.

За словами пана Андрія, внаслідок окупації російськими військами Херсонщини та ведення ними бойових дій, українські фермери зазнали величезних збитків. Зокрема у його господарстві було знищено значну частину сільськогосподарської техніки. 

Проте, після деокупації господарству вдалось відновити свою роботу. 

Як зазначив чоловік, найбільшою допомогою, яку отримало його підприємство для відновлення роботи, стала техніка від Фонду “Жнива Перемоги”.

“Завдяки Говарду Баффету ми маємо змогу допомагати тим, хто найбільше цього потребує”, – сказав пан Андрій.

Читайте також: Фермери зі сходу та півдня України отримали генератори від ФАО та уряду Німеччини

Нагадаємо, що Фонд “Жнива Перемоги” заснований американським інвестором Говардом Баффетом. Фонд допомагає українським фермерам, які постраждали від війни.

Пан Андрій закликає всіх небайдужих допомогти українським фермерам, адже війна завдала їм значних збитків.

“Ми віримо, що Україна переможе, і ми зможемо відновити наше господарство”, – сказав пан Андрій.

Хто такий Говард Баффет?

Говард Баффет американський бізнесмен, філантроп, фотограф, фермер і охоронець природи. Середня дитина інвестора-мільярдера Воррена Баффета. 

Баффетт використовував частину багатства свого батька-інвестора, щоб надавати українцям харчі, допомагати країні відновлюватися та вирішувати інші критичні потреби, які виникли внаслідок повномасштабної війни росії проти України.