Генштаб повідомив про скорочення ЗСУ на 20 тисяч

Понад 20 тисяч посад буде скорочено у Збройних Силах України до кінця цього року. Найбільше це торкнеться частин забезпечення, обслуговування та навчальних центрів.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Про це повідомила інформагенція Міністерства оборони АрміяInform з посиланням на Головне управління персоналу Генерального штабу Збройних Сил України.

Коментар: “Відповідно до запланованих організаційних заходів буде зменшена штатна чисельність війська більше ніж на 20 тисяч посад. Звертаємо увагу не списочна, а штатна. При цьому, ще раз наголошуємо, не буде скорочено жодної бойової частини та не буде допущено зниження їх боєздатності

Заплановані заходи насамперед стосуються не бойових військових частин, зокрема частин забезпечення, обслуговування та навчальних центрів (йдеться про скорочення вакантних посад)”, – йдеться у повідомленні.

У Генштабі також заперечили інформацію, яка з’явилася в соцмережах про начебто скорочення ЗСУ на понад 80 тисяч, зокрема зменшення Сухопутних військ на 60 тисяч посад, Повітряних Сил на 15-20 тисяч посад, а ВМСУ на 2,5 тисячі. 

Мета цих оргзаходів підігнати штатну чисельність, яка, за деякими даними, складає понад 300 тисяч осіб, до граничної чисельності у 250 тисяч (з них 204 тисячі військових) визначеної законом 2015 року. 

Джерело: сайт Час-Дій.

Читайте також: Кабмін змінив вимоги до “червоних” зон

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: