Історії двох українських фермерок розповіли в найвідомішому аграрному журналі США

Популярний американський аграрний журнал «FARM JOURNAL» висвітлює стійкість українських фермерів та допомогу від фонду “Жнива Перемоги”. На його сторінки потрапили історії двох українських фермерок, які попри війну та руйнування змогли відновити роботу своїх господарств.

Про це повідомив нардеп Дмитро Соломчук у своєму телеграм-каналі.

Найвідоміший аграрний журнал США, “FARM JOURNAL”, присвятив частину квітневого випуску фонду “Жнива Перемоги” та українським фермерам, які продовжують працювати в найскладніших умовах.

“Важлива новина для українського аграрного сектору! Зусилля “Жнив Перемоги” з підтримки фермерів, які постраждали від війни, знайшли визнання на міжнародній арені”, – йдеться у повідомленні.

Читайте також: Мінфін США знову продовжив дозвіл на пов’язані з енергетикою операції з банками рф

Як зазначається, це знаменна подія, адже завдяки їй про мужність та стійкість українських аграріїв дізнається вся Америка. Стаття в “FARM JOURNAL” стане потужним інструментом для посилення медійної підтримки українського аграрного фронту.

Команда “Жнив Перемоги” вдячна всім, хто докладає зусиль для того, щоб про їхню роботу знали у всьому світі, а допомога фермерам зростала.

Особлива подяка висловлюється Говарду Баффету, за чиєю ініціативою на сторінках “FARM JOURNAL” з’явилися історії фермерок Людмили Голуб з Миколаївщини та Анаіт Арутюнян з Харківщини. Їхні господарства зазнали значних руйнувань, але завдяки техніці, яку вони отримали в безоплатне користування від фонду “Жнив Перемоги”, їм вдалося відновити роботу.

“Ця публікація в “FARM JOURNAL” – ще один крок до перемоги України не лише на полі бою, але й на аграрному фронті”, – зазначається в дописі.

Читайте також: Чистий четвер: традиції, прикмети, заборони

Наразі фонд “Жнива Перемоги” продовжує свою роботу, надаючи допомогу українським фермерам та робить все можливе для забезпечення продовольчої безпеки країни.

Хто такий Говард Баффет

Говард Баффет американський бізнесмен, колишній політик, філантроп, фотограф, фермер і охоронець природи. Середня дитина інвестора-мільярдера Воррена Баффета. 

Баффетт використовував частину багатства свого батька-інвестора, щоб надавати українцям харчі, допомагати країні відновлюватися та вирішувати інші критичні потреби, які виникли внаслідок повномасштабної війни росії проти України.

Він також надав гроші для відновлення головної вулиці у Бучі та відбудови двох поліцейських дільниць, зруйнованих в ході боїв.
У вересні 2023 року Баффет спільно з Укрзалізницею створили перший у світі поїзд-кухню, що може працювати 5-7 днів в автономному режимі при блекаутах та виробляти 70 тис. порцій їжі протягом тижня.