В уряді сказали, коли Україна має стати членом ЄС

Україна має стати членом ЄС уже через 2 роки. 

Про це заявила перший віцепрем’єр-міністр — міністр економіки України Юлія Свириденко, говориться у повідомленні профільного міністерства.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ БАЙРАКТАР NEWS

За її словами, Україна поставила собі амбітну ціль – пройти шлях від кандидата до члена Євросоюзу усього за два роки. Ще до цього наша держава планує повністю інтегруватися в українські ринки. 

Ми робимо все, щоб пришвидшити вступ до ЄС. Можливо, це дуже амбітно прозвучить, але бачимо для себе строк у два роки, за які Україна має пройти шлях від кандидата до повноправного члена Євросоюзу. Кожного пленарного тижня Верховна Рада намагається розглядати бодай один євроінтеграційний закон, щоб пришвидшити цей рух максимально за всіма напрямами, — заявила вона під час зустрічі з представниками членських компаній Європейської Бізнес Асоціації.

Нині ж на порядку денному входження українських товарів на ринки Заходу: 

На порядку денному — продовження повного доступу українських товарів на західні ринки. Щоб наші підприємці могли розраховувати на такий доступ у наступні два роки. Наші європейські партнери говорять: навіщо вам більше, далі ви вже будете членами ЄС. Ми погоджуємося. Наших підприємців задовольнить продовження дій до повноправного членства.

Також за словами Свириденко, сьогодні можна визнати, що економіка стабілізувалася. Якщо раніше її падіння прогнозували на рівні 35-37%, то нині вона спад зупинився на 30%. Рівень безробіття на 28%. 

Економіка країни усе ж поступово буде відновлюватися. Зростання ВВП планується на рівні 4,6%.