Кому українці довіряють найбільше – опитування

Українці найбільше довіряють ветеранам Антитерористичної операції та операції Об’єднаних сил, волонтерам, Збройним силам та лікарям.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Про це свідчать результати опитування Центру “Соціальний моніторинг”.

Опитування показало, що найбільше українці довіряють ветеранам АТО/ООС (баланс довіри/недовіри становить 43,9%), волонтерам (41,7%), Збройним силам (37,5%), а також лікарям (33%).

Міністерству охорони здоров’я українці не довіряють – баланс довіри/недовіри становить -24,8%. Недовіру мають й Верховна Рада (-59,7%), Кабмін (-52,4%), Нацбанк (-49,8%) та президент України Володимир Зеленський (-16,3%).

Серед правоохоронних органів найбільший негативний баланс має прокуратура (-58,1%), Нацполіція (-36%) та Служба безпеки (-24,8%).

Опитування проводили з 18 по 26 листопада серед 3020 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України (за винятком Криму та окупованих територій Донецької та Луганської областей) методом особистого інтерв’ю за місцем проживання респондента. Вибірка репрезентує доросле населення країни за основними соціально-демографічними показниками. Теоретична похибка вибірки не перевищує 1,9%.

Джерело: сайт Gazeta.ua

Читайте також: У Міносвіти роз’яснили, чи варто вчителям розраховувати на страховку при COVID-19

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: