“Коронавірусна романтика”: в ресторані зробили кабінки, замість звичайних столиків (фото)

Ресторан Амстердаму відкрив спеціальні “антикоронавірусні” кабінки для гостей.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар: Ми зараз вчимося, як робити прибирання, як робити обслуговування, як витончено виймати порожні тарілки, щоб клієнти все ще відчували, що про них добре піклуються“, – розповів Віллем Велтховен з Mediamatic.

Деталі: Ресторан ETEN в Амстердамі (Нідерланди) придумав, як запропонувати затишну вечерю на відкритому повітрі в епоху коронавірусу: маленькі скляні кабінки, побудовані для двох або трьох осіб на березі річки.

При цьому офіціанти носять рукавички і прозорі щитки для обличчя, а також використовують довгу дошку для подачі страв в скляні кабінки, щоб забезпечити мінімальний фізичний контакт з клієнтами.

Зауважимо, що ресторани в Нідерландах зачинені для публіки принаймні до 19 травня, хоча кухні можуть працювати на винос. Водночас нідерландська асоціація ресторанів заявила, що навіть якщо ресторанам буде дозволено знову відкриватися з обмеженою пропускною здатністю і при наявності заходів безпеки, багато з них зіткнуться з фінансовим крахом, якщо будуть збережені правила соціального дистанціювання.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: СOVID-19 масово викликає унікальний недуг, який раніше вражав лише дітей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *