В Закарпатському селі знайшли раритетне авто за 250 тисяч доларів

В українському селі знайшли унікальне раритетне авто Dodge Charger Daytona.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Унікальне авто знайшли в селищі Колочава, Закарпатської області.

Автомобіль має досить цікаву історію, адже на території України він виявився ще в 90-х роках минулого століття. Можливо, українець вирушив на заробітки в Канаду, де і придбав машину, а після привіз її в своє село.

По всій видимості, автомобіль вже в той момент потребував ремонту, але у власника могли бути відсутні гроші, час або бажання, а тому він так і не зайнявся відновленням машини.

Потім власник прийняв рішення про переїзд в Італію, а автомобіль так і залишився припадати пилом у стінах гаража. За цей час його не пустили на металобрухт, а також він обзавівся новими господарями, у яких з’явилася можливість привести автомобіль в порядок і продати його за солідну суму, так як, за оцінками деяких експертів, вартість подібного автомобіля може перевищувати 250 тисяч доларів.

Зауважимо, що Dodge Charger Daytona випустили в далекому 1960 році всього в 503 примірниках, що говорить про те, що в Україні і справді вдалося знайти унікальний екземпляр. Автомобіль оснастили 7,0-літровим V8 Hemi, потужність якого передбачає 425 кінських сил. Швидкість в 100 кілометрів автомобіль набирає всього за 5,5 секунд, а ось показники максимальної швидкості автомобіля перевищували 250 кілометрів на годину.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: СOVID-19 масово викликає унікальний недуг, який раніше вражав лише дітей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *