Міноборони хоче купити важких пожежних машин на 200 мільйонів

Міністерство оборони України оголосило тендер на закупівлю пожежних машин спеціального призначення очікуваною вартістю 200,00 млн грн.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Планується замовити 25 пожежних автоцистерн важкого типу 2020 року виготовлення, на шасі підвищеної прохідності 6х6 2019-2020 року випуску, за очікуваною ціною 8,00 млн грн. Строк поставки – до кінця року.

Об’єм поліпропіленової цистерни має бути не менше 12 320 л, з яких не менше 11 000 літрів – для води та не менше 1 320 л – для піноутворювача.

Для участі в торгах потрібно надати аналогічний договір за останні три роки про поставку пожежних автомобілів із цистернами з полімерних матеріалів (поліпропілен або його похідні з ідентичними фізичними характеристиками) із подачею вогнегасних речовин в осередок пожежі на ходу. 

Також замовнику треба показати зразок такого автомобіля, який був виготовлений/поставлений за останні три роки. Бажано, щоб він знаходився в Києві.

Тендерні пропозиції подаватимуть до 5 травня, самі аукціони заплановано на 6 травня.

Нагадаємо, у 2017 році Міноборони закупило менші пожежні автоцистерни спеціального призначення на шасі 4х4 на суму 106,81 млн грн. Із цих коштів ТОВ “Компанія Тітал” отримало 46,33 млн грн., ТОВ “Промислова компанія “Пожмашина” – 42,03 млн грн., а ТОВ “ПВК “Конструкторське бюро пожежних та спеціальних машин” – 18,45 млн грн.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: Російський винищувач намагався перехопити американський літак (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: