“Не тільки повітряно-крапельним”: вчені виявили третій спосіб передачі COVID-19

Італійські вчені виявили абсолютно новий спосіб передачі коронавірусної інфекції.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар: Перші докази, що стосуються присутності коронавірусу в дрібних частинках, були отримані в результаті аналізу вибірки з 34 зразків ультрадисперсних частинок PM10 в довкіллі промислових об’єктів провінції Бергамо. Вони набиралися двома різними пробовідбірними пристроями для повітря безперервно протягом трьох тижнів, з 21 лютого до 13 березня“, – пояснює координатор групи наукових досліджень Леонардо Сетте.

Деталі: Італійська асоціація медицини довкілля (SIMA) виступила із заявою, що сліди РНК SARS-Cov-2 були виявлені в найдрібніших частинках атмосфери. Таким чином, можна припустити, що існує ще один – атмосферний спосіб передачі коронавірусної інфекції.

Цей доказ може стати показником для завчасного запобігання повторній появі коронавірусу та вжиття відповідних профілактичних заходів перед початком нової епідемії.

Проте, вчені запевняють, що присутність дрібних частинок коронавірусу в повітрі не є безумовним свідченням існування третього способу зараження. Це залежить від вірусного навантаження цих частинок та ролі, яку вони відіграють у процесі зараження.

Джерело: сайт Час-Дій 

Читайте також: Чому азійський мільярдер розбагатів майже на 14 мільярдів доларів через пандемію?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: