“Та сама лабораторія”: США опублікували скандальне розслідування про походження COVID-19

США опублікували нові докази, які підтверджують створення коронавірусу у одній з лабораторій Китаю.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар: Існують значні свідчення того, що цей вірус вийшов із тієї самої лабораторії в Ухані“, – заявив американський держсекретар Майкл Помпео.

Деталі: Вашингтон має достатню кількість доказів того, що коронавірус COVID-19 почав поширюватися по світу з лабораторії в місті Ухань (Китай).

Як зазначив Помпео, влада КНР неодноразово “намагалася заглушити” відомості про COVID-19. 

Держсекретар не уточнив, було поширення коронавірусу навмисним чи випадковим.

Коментар: Ми робимо все від нас залежне, щоб отримати відповіді на всі ці питання. Ми намагаємося направити групу туди, ВООЗ намагається направити групу туди, а також в інші лабораторії в Китаї, але китайська Компартія продовжує блокувати доступ“, – сказав він.

Зауважимо, що наразі немає жодної підтвердженої та достовірної думки стосовно походження коронавірусу. Проте є фактом те, що вірус SARS був предметом вивчення китайських вчених в Інституті вірусології в місті Ухань.

В Інституті вірусології в Ухані, як відомо з відкритих джерел, зберігається найбільша у світі колекція штамів коронавірусів від кажанів. До пандемії COVID-19 ця установа вже п’ять років займалася експериментами в царині, яка називається gain of function (GOF): мутаціями вірусів із надбанням ними нових властивостей.

Джерело: сайт Час-Дій

Читайте також: В Україні значно подешевшає долар: прогноз на травень

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: