Пальчевський з українським паспортом в руках розвіяв міф про російське громадянство

Кандидат в мери Києва Андрій Пальчевський відреагував на провокацію на свою адресу, яку розганяють в соціальних мережах, записавши відеозвернення.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар: “У білій сорочці, як у гарні добрі часи і з паспортом. Ось він – український! (прим. ред. – показує український паспорт). Тут написано, що я народився в 1961 році, тут, в місті Києві. А не те що стверджують деякі“, – відрізав він.

Також Андрій Пальчевський додав, що проти нього йде спланована чорна компанія і закликав виборців прийти на дільниці 25 числа.

Коментар: “Ми 25 числа підемо і переможемо. Незважаючи на те, що закрили канали. Не знаю, як вам, а мені закрили. Це для тих, хто звинувачує мене в зв’язках з різними елементами. Компанія з очорнення, як ви розумієте, захльостує все мислимі і немислимі уявлення. Ну нічого. Підемо, проголосуємо і винесемо до чортової матері придурків, які нас грабують подалі. Всім наснаги. Нехай кожен з нас в цей день подумає про те, що паспорт і Україна не порожні слова. Якщо є можливість голосуєте“, – завершив політик.

Нагадаємо, згідно з дослідженням, проведеним ГО “Інститут масової інформації” за підтримки USAID найбільше контрагітації та чорного піару в цю виборчу кампанію піддавалися діючий Президент Зеленський і Андрій Пальчевський.

Читайте також: Пальчевський вважає, що в Україні повинен бути комплексний підхід до закупівлі вакцини і препаратів для лікування COVID-19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: