Парламент схвалив законопроєкт про підтримку державою мікро, малого та середнього бізнесу

3 вересня Верховна Рада України внесла зміни до Держбюджету-2020 щодо надання державних гарантій на портфельній основі, розроблені Міністерством фінансів України та доопрацьовані разом з депутатським корпусом.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Запропонований законопроєкт спрямований на підтримку державою суб’єктів господарювання мікропідприємництва, малого та середнього підприємництва. Які у більшості випадків мають високий кредитний ризик, у тому числі, через відсутність достатнього для банків забезпечення своїх кредитних зобов’язань. 

Коментар:Урядом здійснюються усі можливі заходи для забезпечення підтримки бізнесу в умовах карантинних обмежень та для швидкого відновлення і розвитку  економіки після кризи. Завдяки запропонованому Урядом механізму, який сьогодні схвалив Парламент, 5 мільярдів гривень у вигляді державних гарантій на портфельній основі може бути спрямовано на підтримку мікро, малого та середнього бізнесу“, – зазначив заступник Міністра фінансів України Василь Шкураков.

Деталі: Подібні механізми надання державної підтримки  використовується багатьма іншими країнами для стимулювання економіки (ФРН, Іспанія, Великобританія, Франція, Італія, Австрія, Норвегія, Данія, Швеція, Польща та інші країни), що особливо актуально враховуючи негативний вплив пандемії коронавірусу.

Важливо зазначити, що прийнятим Законом також передбачено можливість впровадження фінансово-кредитних механізмів забезпечення громадян України доступним житлом. 

Джерело: сайт Рівне Медіа

Читайте також: “Найнижча за останні п’ять років”: Шмигаль назвав ціну на газ для населення в жовтні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: