Єдиний спеціалізований автозавод в Україні збанкрутував

Полтавський автоагрегатний завод (ПААЗ) входить до групи КРАЗ демонстрував значні показники росту прибутків та експортної складової. Проте, кредитори повідомляють, що підприємство не може виплатити боргів які складають 761,3 мільйонів гривень, повідомляє “Інвестор”.    

Це підприємство єдине в Україні і одне з найбільших в СНД спеціалізоване підприємство з виробництва гальмівної апаратури. Котра використовується, для вантажних автомобілів типу КрАЗ, МАЗ, БелАЗ, причепів і напівпричепів, автобусів, тролейбусів і спеціальної автотехніки.

Український ринок нерухомості: купувати чи не купувати

Господарський суд Полтавської області порушив справу про банкрутство ПААЗ у зв’язку із неплатоспроможністю підприємства.  Також зазначається, про неможливість поліпшити його фінансове становище без залучення великої кількості позикових коштів і отримання прибутків для погашення зобов’язань.

Важливим фактом є той, що банкрутство відбулося досить раптово, адже за останніми звітами підприємство активно розвивалось і отримувало прибутки. За результатами роботи в I кварталі 2018 року ПААЗ отримав прибутків на суму – понад 37,5 мільйонів гривень, що склало темп росту у 20,2%.

Таким чином, це викликає великі підозри до того, що ж насправді відбувається із підприємством.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *