“Різдво в багнюці”: прогноз погоди на 7 січня

Різдво 2022 пройде з калюжами та болотом під ногами, лише в Карпатах буде достатньо снігу.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Цього року Різдво в Україні буде у більшості областей без снігу, але з прохолодною погодою.

Про це розказав синоптик Ігор Кібальчич.

7 січня прохолодна погода пошириться на більшу частину України. Протягом доби температура становитиме -3..+2 °С; на крайньому півдні, у Приазов’ї та Криму дещо тепліше: +1..+6 °С.

У Карпатах, за прогнозом синоптика, вночі буде  -12..-7 °С, а вдень -1..-6 °С.

Коментар: “Атмосферний тиск помітно зростатиме і вже до вечора 7 січня вся територія України опиниться під впливом антициклону “Alex”, який надійде но нас із Західної Європи. У зв’язку з цим, хмарності поменшає, а істотних опадів чекати не варто. За винятком північних та східних областей, де вночі та в першій половині дня можливий невеликий сніг/мокрий сніг”, – поясним синоптик.

Він додав, що вітер на Різдво очікується зі швидкістю 5-10 м/с, з деяким посиленням вдень 7 січня до 9-14 м/с.

Коментар: “Через тривалий період теплої погоди з плюсовими температурами, жителі більшості областей зустрінуть Різдво без снігу, місцями із брудом та калюжами”, – говорить синоптик.

Лише на крайньому північному сході та сході України збережуться залишки снігу заввишки до 10 сантиметрів, але і він буде наповнений брудом.

Коментар: “А ось у Карпатах снігу очікується достатньо, оскільки у високогірній частині відлига практично ніяк не позначилася на висоті та структурі снігового покриву”, – додав фахівець.

Нагадаємо, найближчими днями погода в Україні зміниться. На зміну аномальному теплу прийдуть морози.

Джерело