Українки вицарапали свої імена на фресці Рафаеля (відео)

“Лена Тамара Винница”: українки спотворили культурну пам’ятку в Папському палаці у Ватикані.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар: Я на хвилину навіть дар мови втратив від побаченого.  Це навіть не сором, це … у мене слів не вистачає. Деякі Лена і Тамара з Вінниці надряпали свої імена на фресці Рафаеля“, – написав у себе на сторінці власник відео Олександр.

Я на минуту даже дар речи потерял от увиденного. Это даже не стыд, это… у меня слов не хватает. Некие Лена и Тамара из Винницы нацарапали свои имена на фреске Рафаэля. Насколько же нужно быть позорными дурами, чтобы:а) уродовать легендарные творения искусстваб) показывать всему миру, что на Украине живут варвары, которые не имеют никакого уважения мировому достоянию искусства 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️Безумно стыдно за наших сограждан._____видео взято из группы "Италия для меня"

Опубліковано Александром Вознесенским Вівторок, 10 березня 2020 р.

Деталі: Відвідувачі Папського палацу Ватикану виявили кострубато надряпані імена двох мешканок Вінниці на фресці найбільшого представника епохи Відродження Рафаеля Санті.

“Автограф” був залишений на одній з фресок в так званих станцах Рафаеля (від італійського Stanze di Raffaello – тобто “кімнати Рафаеля”) – приміщеннях в палаці Пап.  Кімнати майстер розписав в 1508-1517 роках разом з учнями. У кожній станції чотири фрескові композиції, кожна з яких повністю займає одну стіну.

Джерело: Українські новини

Читайте також: Майк Тайсон на вулиці “нокаутував” відомого співака (відео)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: