Рівненські патрульні розповіли про найгостріші проблеми в поліції

Поліцейські — це ті люди, які завжди першими прибувають на місце злочину, надають невідкладну допомогу і щодня ризикують своїм здоров’ям. Захист їхньої честі та гідності, а також, створення комфортних умов для служби — це наше зобов’язання. А їхнє — гідно виконувати свої службові обов’язки.

Таку заяву зробив народний депутат від “Слуги Народу” Дмитро Соломчук під час зустрічі з патрульними міста Рівного.

Поліцейські — це ті, хто бережуть наш спокій, рятують життя і слідкують за порядком. Виховання у громадян поваги до законів і правоохоронців — це обов’язок кожного свідомого громадянина” — заявив народний депутат.

Під час розмови, особливу увагу патрульні звернули на проблему постійної образи честі та гідності під час виконання службових обов’язків. За їхніми словами, на даний момент, за подібні дії до правоохоронців можна отримати тільки штраф у 51 грн. При цьому повністю відсутня можливість адміністративного арешту правопорушника, чи залучення його до суспільно корисних робіт.

Також, правоохоронців турбує той факт, що зараз, де-факто, відсутня можливість адміністративного арешту хоча б на добу. Станом на сьогодні, затримати порушника, можна максимум на три години. Через це, часто трапляються ситуації, коли люди відпущені через три години, повторно вчиняють правопорушення.

Читайте також: Всесвітній банк назвав топ країн, де найлегше вести бізнес

Хочете отримувати найважливіші новини одразу в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram канал

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: