Китай публічно відреагував підписання Трампом “Гонконгського закону”

Китай вже відреагував на те, що президент США Дональд Трамп підписав закон закон про права людини та демократичні закони, який дозволить втручатися у політичні процеси Гонконгу.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА, з посиланням на AlJazeera.

Китай призупинив візити військових кораблів США і наклав санкції на декілька американських неурядових організацій в знак помсти за прийняття законопроекту про підтримку протестуючих в Гонконзі.

У відповідь на необґрунтовану поведінку американської сторони, уряд Китаю вирішив призупинити розгляд заявок військових кораблів США для поїздки до Гонконгу“, – заявила речниця міністерства закордонних справ Хуа Чунінінг.

В світі з’явилося місто, де заборонена політика і релігія (фоторепортаж)

Ми закликаємо США виправити помилки та припинити втручатися у наші внутрішні справи. Китай вживатиме подальших кроків для підтримки стабільності та процвітання Гонконгу і суверенітету Китаю“, – сказала вона.

Минулого тижня президент США Дональд Трамп підписав Гонконгський закон про права людини і демократію, який вимагає від президента щорічно переглядати сприятливий торговий статус міста і погрожує його відкликати, якщо свободи напівавтономної території будуть скасовані.

Цей крок відбувся, коли дві найбільші економіки світу прагнули доопрацювати угоду “першої фази” у своїй тривалій торговій війні.

Китай уже відхилив запити двох кораблів ВМС США, щоб причалитися в Гонконзі в серпні, не вказуючи причину.

Останнім кораблем військово-морського флоту США, який відвідав Гонконг, був Синій хребет USS у квітні,  до початку масових акцій протесту у червні.

У більш звичайні часи кілька морських кораблів США відвідують Гонконг щорічно. 

Читайте також: Українські прикордонники відкрили вогонь на кордоні з Молдовою

Хочете отримувати найважливіші новини одразу в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram канал

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: