Військова допомога Україні від Європейського Союзу сягнула €25 млрд

Підтримка України від Європейського Союзу у сфері оборони сягнула €25 млрд, а загальна сума допомоги, включаючи військову, цивільну та гуманітарну, становить €85 млрд.

Про це заявив високий представник Європейського Союзу із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель, пише Еспресо.

“Ми знаємо, як це важливо. І я запевнив міністра (Умєрова – ред.), що ми працюємо заради миру, але водночас, ми продовжимо підтримку”, – сказав Боррель.

Він також прокоментував свою зустріч з міністром оборони Рустемом Умєровим. За його словами, він зокрема привітав Умєрова з призначенням на посаду. Політики також обмінятися інформацією, обговорили ситуацію на полі бою – з військової точки зору щодо підтримки ЄС української армії.

“Це була зустріч задля того, щоб визначити пріоритети з міністром оборони, сказати йому, показати йому, що ми робимо, що ми могли б робити більше. А також, щоб зрозуміти причину, чому в деяких випадках наша підтримка не сприймається настільки важливою, якою вона є”, – додав Боррель.