Що таке торгівля криптовалютою?

Криптовалюта, особливо біткойн, довела, що є популярним засобом торгівлі, навіть якщо такі легендарні інвестори, як Уоррен Баффет, вважають, що вона нічого не варта. Частково популярність криптовалюти пояснюється її волатильністю, оскільки ці коливання дозволяють трейдерам заробляти гроші на змінах цін.

Наприклад, на початку 2017 року ціна біткоіна подолала позначку в 1000 доларів. До кінця року цифрова валюта досягла майже 20 000 доларів. Майже рік потому біткойн коливався близько 3200 доларів. Але в 2019 році він повернувся до життя, піднявшись до понад 10 000 доларів, а потім значно перевищивши рівень у 60 000 доларів на початку 2021 року. У листопаді 2021 року він досяг історичного максимуму понад 68 000 доларів, але з тих пір перебуває під сильним тиском. І зараз курс становить 20 000 тисяч долларів. Саме такий рух цін приваблює трейдерів, які прагнуть кататися на хвилях, щоб отримати прибуток. 

Де можна купити і продати криптовалюту

Перевага традиційних брокерів полягає в тому, що вони пропонують широкий вибір цінних паперів, придатних для інвестування, хоча зазвичай ви не можете торгувати біткойнами безпосередньо, лише ф’ючерсами. Тим часом криптовалютні біржі обмежуються цифровими валютами. Ви також можете безпосередньо володіти валютами та часто можете купувати декілька видів, а не просто біткойни чи ф’ючерси на біткойни, як у звичайного брокера. 

На теперішній час, потрібнен реально надійний сервіс, який пропонує ідеальні інфографіки криптовалют, волатильність та ціну. Гарним доповненням є чудовий та зручний інтерфейс сайту. Криптобіржа KuCoin може вирізнитися серед інших бірж. Завдяки своїй професіональності, цей сайт є чудовим інтструментом трейдингу як для початківців такті для досвідчених трейдинг-користувачів.

Статистика криптовалюти

Біткойн є надзвичайно мінливим активом, зміна настроїв якого здатна підштовхнути ціни від однієї крайності до іншої. Ринок може відчувати надмірний оптимізм в одну мить, а потім швидко змінитися на темний песимізм. Однак, зрештою, інвестори повинні подати свої податки незалежно від того, зростають чи падають ціни. Таким чином, важливим в кожному трейдингу є постійний моніторинг криптовалюти в реальномі часі. Ось наприклад,  KuCoin дає можливість за допомогою одного кліка переглянути всю інформацію про криптовалюту BTC. Дуже легко дізнатися багато детів за декілкьа хвилин та вирішити чи потрібні інвестицію в ту, чи іншу монету.

Як отримати прибуток від торгівлі біткойнами, коли ринок падає

На щастя для інвесторів, біткойн обкладається податком на приріст капіталу. Це надає унікальну можливість вимагати податкових вирахувань, коли ціни падають. Якщо ви зазнаєте збитків від своїх інвестицій у біткойн, ви маєте право включити деталі, щоб зменшити загальні податкові зобов’язання. Щоб втрата біткойнів була «дійсною», її потрібно усвідомити. Це означає, що ви повинні ліквідувати свою позицію. Ви можете зазнати збитків, лише якщо продасте біткойн за нижчою ціною, ніж ви його купили. Якщо ціни падають, але ви не продаєте, це є нереалізованим збитком і не дає права на податкове вирахування.

Біткойн та інші криптовалюти за своєю суттю нестабільні. Хороші дні цінуються, але погані не обов’язково викликають стрес. Використовуючи цей трюк зі збору податків, ви зможете зменшити свої податкові зобов’язання, коли ціни на біткойни впадуть.

Висновок

Щоразу, коли ви обираєте брокера, важливо враховувати всі ваші потреби. Початківцям трейдерам криптовалюти варто визначитися, чи хочете ви володіти віртуальною валютою безпосередньо, чи хочете торгувати ф’ючерсами, які пропонують вищу винагороду, але й більший ризик.

Вам також потрібно подумати, чи хочете ви торгувати не тільки біткойнами, чим вас обмежують більшість традиційних брокерів. Якщо ні, ви можете звернутися до біржі криптовалют, оскільки вони пропонують більший вибір криптовалют, які можна продавати.