“Проєкт Жнива Перемоги”: прибули перші 5 комбайнів John Deer, які на безоплатній основі збиратимуть хліб в Україні

В Україну прибули перші п’ять комбайнів марки John Deere, які на безоплатній основі будуть допомагати українським аграріям збирати врожай. Техніка прибула в рамках проєкту “Жнива Перемоги”. Про це у своєму tg-каналі повідомив Член Аграрного Комітету ВР України та ініціатор проєкту Дмитро Соломчук.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

За словами нардепа, це лише перші результати роботи масштабного проєкту, реалізованого завдяки тісній співпраці між “THE HOWARD G. BUFFETT Foudation” та БФ “ЖНИВА ПЕРЕМОГИ”. Мета проєкту – значно покращити результати в аграрному секторі економіки країни. 

“За лічені дні ця техніка поїде допомагати аграріям збирати врожай на безоплатній основі, що буде гарантувати якість збору врожаю (без втрат), зекономить значну кількість коштів, та зміцнить харчову безпеку України”, – повідомив нардеп.

Нагадаємо, варіанти допомоги по організації збору, зберігання, переробки та експорту української продукції в період війни, політик обговорив нещодавно з всесвітньовідомим мільярдером Говардом Баффетом під час візиту бізнесмена на Рівненщину.

Говард Баффет з Дмитром Соломчуком під час візиту на Рівненщину

Окрім Говарда Баффета, за допомогу в реалізації проєкту Дмитро Соломчук подякував президенту України Володимиру Зеленському, МЗС, Мінагрополітики та продовольства.

“Готуємося їхати в поле! Жнива перемоги будуть”, – резюмував нардеп.