Скандал у Львові: гінеколога звинувачують у продажі фальшивих довідок про вагітність

У Львові розгорівся скандал через ситуацію, що трапилася у міській поліклініці в районі Сихова. Гінеколога, що там працює звинувачують у продажі фальшивих довідок. Мовляв, лікарка видала таку довідку за 2000 гривень жінці, яка насправді не була вагітною й просто попросила медикиню про подібну послугу, що звісно є незаконним.

Засоби масової інформації дізналися про цей інцидент, тому що псевдо вагітна виявилася журналісткою, яка таким чином проводила розслідування й збирала матеріали для свого майбутнього репортажу. Жінка купила довідку про вагітність, а потім оприлюднила це у міських ЗМІ.

Справа спровокувала великий резонанс й дійшла до Управління охорони здоров’я Львівської міської ради. Тут зафіксували порушення, зібрали всі матеріали, що стосуються справи й передали до прокуратури.

На цей момент лікарку не звільнено, але відсторонено від її прямих обов’язків. Вона займатиметься виключно паперовою роботою, як мінімум до того моменту поки прокуратура не з’ясовує всі деталі правопорушення. Також виясняють, чи це поодинокий випадок, чи давно налаштована система.

Сама ж медикиня свою провину заперечує, каже, що пацієнтка мала при собі обстеження УЗД, які, зрештою, за результатами експертизи теж виявився сфальсифікованим.

В результаті покарання може понести не лише лікарка, а й сама “пацієнтка”, яка маніпулювала фальшивими документами.

Щоб не потрапити у подібну халепу та не наражати себе на небезпеку краще звертатися до перевірених сервісів, де без проблем можна купити довідку про вагітність.