Скільки українців вже скористалося програмою “єПідтримка”

Програмою “єПідтримка” вже скористалися 6,5 млн українців, заявила міністерка економіки Юлія Свириденко. Всього на реалізацію програми спрямували 3 мільярди гривень.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Так, наразі до програми “єПідтримка” залучено шість банків. Ще 13 українських фінансових установ готуються долучитися до послуги.

Нагадаємо, кожен, хто щепився двома дозами вакцини, має можливість через додаток “Дія” отримати від держави тисячу гривень. Кошти можна витратити на книжки, відвідування театру чи кінотеатру, квитки на літак чи потяг, абонемент до фітнес-клубу.

Так, подати заявку можна у застосунку “Дія” за допомогою кількох кліків. Скористатися програмою можуть громадяни України старше 18 років за наявності “зеленого” сертифікату у застосунку “Дія”.

Як отримати виплату за вакцинацію:

  • Оформіть спеціальну картку “єПідтримка” в одному з банків-партнерів. Щодня до проєкту приєднуватимуться нові. Відкрити можна буде і онлайн, і офлайн. Отримати гроші на звичайну картку не можна.
  • Завантажте застосунок “Дія” та авторизуйтесь.
  • Переконайтеся, що у вас є “зелений” сертифікат у застосунку “Дія”. Як наголошують: сертифікат із порталу “Дія” чи паперовий від сімейного лікаря не підходять. Отримати COVID-сертифікат у застосунку “Дія” зараз можна як з ID-картою, так і з паспортом-книжкою.
  • Зайдіть до розділу Послуги та виберіть Підтримка.
  • Виберіть для виплати картку “єПідтримка” та чекайте на надходження грошей.

Читайте також: Синоптики розповіли якою буде погода в останні дні року

Джерело