ТОП 3 найдорожчі курорти світу

Відпочинок на островах вабить своєю екзотикою. Це мальовничі світанки та релакс поблизу оксамитового білого піску. А ще – готелі класу люкс і якісний сервіс. Про це пише dip.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Бора-Бора

Острів розташований у південній частині Тихого океану та належить Французькій Полінезії. Головним доходом місцевих, які проживають на атолі, є туризм. Тут розташовані переважно люксові готелі.

Відпочинок на Бора-Бора такий дорогий через кілька причин. По-перше, на острів літають тільки полінезійські авіалінії з Таїті, а по-друге, багато готелів стоять досить дорого, оскільки розташовані на палях прямо в океані, і дістатися до них можна тільки на катері, тому відпочинок тут справді можна назвати розкішним. Крім того, на Бора-Бора немає нічого, крім пляжного відпочинку та активностей, пов’язаних із морем. Багачі приїжджають сюди для того, щоб насолодитися самотністю, поринути з аквалангом до коралового саду або поїхати на сафарі тропічним лісом.

Муреа

Він приваблює до себе туристів з усього світу завдяки тропічним пейзажам, блакитній воді та білому піску.

Візитною карткою острова стали прогулянки у відкритому морі із тваринами. Так, можна опуститися у воду і поплавати з дельфінами, акулами та леопардовими полозами. Також доступний дайвінг для огляду коралового узбережжя.

Для розваг туристів тут йдуть на все. Наприклад, можна поїхати до міста, де живуть справжні аборигени та познайомитися з їхнім побутом. Таке задоволення теж коштує недешево.

Читайте також: Окупанти крадуть запчастини із своєї ж техніки, щоб купити алкоголь – розвідка

Для багатіїв тут передбачені всі умови, зокрема й елітні види спорту. На острові є велике поле для гольфу, тенісні корти та навіть стайні.

Са Феррадура

Острів розташований у Середземному морі та належить території Іспанії. На ньому розташований лише один готель, а все інше – площа для ресторанів та розваг.

Дістатися до нього можна тільки, орендувавши яхту, або на своїй власній як більше подобається. На острові є кілька басейнів, власний пляж, поля для гольфу та тенісні корти. Також до кожного номера приставлений штат персоналу. Серед ресторанів представлені всі кухні світу, загалом справжній рай для багатіїв.