В Україну мчить тепло з Сахари: якою буде погода в Україні

Після Нового року до Україні може прийти весна серед зими, пише уніан

ЛИШЕ ЦІКАВІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – УКРАЇНА ПЕРЕМОЖЕ

Про це попередив народний синоптик Станіслав Щедрін.

Коментар: Є дуже велика ймовірність, що половина січня по всій країні буде аномально теплою та більш схожою на початок квітня, аніж на січень“, – прогнозує він.

Щедрін пояснив, що до Європи надходитимуть теплі повітряні маси з Сахари та Атлантики, які можуть витіснити холодне повітря з більшої частини континенту.

Таким чином, за словами народного синоптика, по всій Україні до 14-17 січня переважатиме тепла погода в усіх регіонах, навіть ночами температура рідко опускатиметься нижче “нуля”.

Читайте також: ЄС змусить повернути знімні батареї для смартфонів

За прогнозом Станіслава Щедріна, температура вночі коливатиметься в межах від 0°…+5°, вдень – до +7°…+10°, а на півдні України повітря прогріватиметься до +13°…+16°. 

Народний синоптик зауважив, що у цей період також очікується багато дощів, ночами – подекуди з мокрим снігом.

Коментар: Щодо другої половини січня, то тут вже навпаки – зима нарешті вступить в свої права і принесе снігопади та значне похолодання“, – прогнозує він.

Погода на Новий рік

За прогнозами синоптиків, до кінця поточного року в Україні очікується тепла погода, а на свята українців чекають аномальне тепло, дощі та мряка.

Синоптик Ігор Кібальчич каже, що на Різдво та Новий рік сніговий покрив буде відсутній у більшості областей України. За його прогнозом, така ж аномально тепла погода з опадами зберігатиметься й на початку січня.