Українські шахраї активно заробляють на коронавірусі

Тепер на сайтах оголошень можна відшукати пропозиції купити книгу про китайський вірус, прослухати тренінг про те, як врятуватися від небезпечної хвороби і навіть придбати спеціальні маски з іонами срібла.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Коментар: “Ціни на маски злетіли, бо вони затребувані. А що стосується інших, то довести, що якесь зілля не допомагає від вірусу – складно. Для цього треба замовляти дорогі експертизи. І ніхто не буде з ними панькатися. Тому винахідливі українці й користуються моментом”, – розповів маркетолог Влад Мокієнко.

Деталі: Маркетологи пояснюють, що коронавірус – одна з найпопулярніших тем в Україні, тому хтось намагається на ньому заробити.

Маски зі сріблом

На одному з сайтів безкоштовних оголошень українцям пропонують придбати маски від коронавірусу за акційною ціною – всього за 896 грн. Раніше їх можна було придбати за 1,2 тисячі гривень.

“Багаторазові маски такого рівня є в офіційно опублікованому документі, рекомендованому ВООЗ (Всесвітньою організацією охорони здоров’я) по боротьбі з коронавірусом. Респіратори з клапаном видиху, з іонами срібла – використовуються для захисту дихальних шляхів від аерозолів твердих і рідких частинок. Саме так, по краплях, поширюється коронавірус!”, – пише продавець під ніком FartStoks.

Маска зі сріблом коштує 960 грн.

І додає, що фільтраційний матеріал, з якого виготовлено ​​маску, дозволяє захоплювати хвороботворні бактерії. Сама маска лабораторно перевірена і сертифікована. У тестах, проведених в Інституті мікробіології Лодзького технологічного університету, маски показали високу бактеріостатичну і бактерицидну дію.

За 40 гривень вчать читати аналізи крові

А на сайті безкоштовний оголошень OLX покупцям продають відеолекції “Навчися читати свої аналізи. Все про вітаміни. Коронавірус”. За 40 гривень обіцяють вислати записи готового матеріалу, який можна буде подивитися онлайн або завантажити.

Обіцяють, що після перегляду глядачі навчаться самостійно розумітися на своїх показниках крові, збагнуть, що інші не беруть до уваги, зможуть розшифрувати інформацію про вірусне і бактерійне навантаження і стан імунітету. І пізнають усе про грип, ГРЗ, коронавірус і як захиститися від цих хвороб.

Маски зі сріблом і книги про коронавірус. Як торговці заробляють на українцях

Вже написали книгу

Незважаючи на те, що перший випадок вірусу в Україні зареєстрований 3 березня, письменник Ігор Прокопенко вже написав про це книгу на 130 сторінок. Її теж можна придбати на сайті OLX.

Книгу про вірус-вбивцю можна придбати за 40 гривень. Щоправда, всі 130 сторінок – тільки в електронному вигляді.

Маски зі сріблом і книги про коронавірус. Як торговці заробляють на українцях

“За офіційною версією, джерело зараження – рибний ринок. Фатальна випадковість: хтось торгував м’ясом диких тварин, хтось не помив руки перед їжею… Чи можна довіряти цій версії?”, – інтригує читача автор.

Шишки – від коронавірусу

А ось Юлія з Києва виставила на продаж ексклюзивне засіб від коронавірусу – варення з шишок. За баночку невідомого об’єму просить 120 грн.

Маски зі сріблом і книги про коронавірус. Як торговці заробляють на українцях

“Хвойні рослини використовуються для боротьби з вірусами і застудами. Варення – це найкращий спосіб профілактики від грипу! Аромат хвойних шишок бореться із втомою, сонливістю, підвищує тонус організму, опір хворобам. Соснові шишки ефективні як відхаркувальний засіб. При бронхіті, пневмонії, астмі та ГРВІ продукт допомагає позбутися болісного кашлю”, – пише Юлія.

Джерело: OBOZREVATEL

Читайте також: США пообіцяли забезпечити Туреччину боєприпасами для операції в Ідлібі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: