МОЗ розширило список професій для обов`язкової вакцинації

Для працівників ОМС, комунальних підприємств та медиків з 31 січня вакцинація стане обов`язковою.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Згідно зі зміненим наказом МОЗ “Про затвердження Змін до переліку професій, виробництв та організації, працівники яких підлягають обов`язковим профілактичним щепленням” від 30.11.2021 №2664. з 31 січня обов`язкова вакцинація тепер буде для працівників ОМС, комунальних підприємств та медиків.

Читайте також: Стало відомо, коли “ковідну тисячу” отримають українці, які не мають застосунку Дія та банківських карток

Згідно з переліком, обов’язковій вакцинації проти COVID-19 підлягають працівники:

  1.   Центральних органів виконавчої влади та їх територіальних органів;
  2.   Місцевих державних адміністрацій та їх структурних підрозділів;
  3.   Закладів вищої, післядипломної, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої, у тому числі спеціальних, дошкільної, позашкільної освіти, закладів спеціалізованої освіти та наукових установ незалежно від типу та форми власності.
  4.   Підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління центральних органів виконавчої влади.
  5.   Установ і закладів, що надають соціальні послуги, закладів соціального захисту для дітей, реабілітаційних закладів.
  6.   Підприємств, установ та організацій, включених до Переліку об’єктів державної власності, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04 березня 2015 року № 83.