Скільки заробляють мери міст України: рейтинг

Рух ЧЕСНО проаналізував, які зарплати отримують мери обласних центрів.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Так, в Андрія Садового заробіток становить 33,5 тис. грн, хоча Львів за населенням майже дорівнює Запоріжжю, а в мільйонній Одесі Геннадій Труханов отримує трохи менше від 23 тис. грн на місяць.

Мер найменшого обласного центру України Ужгорода Богдан Андрєєв отримує 55,2 тис. грн на місяць, керуючи громадою чисельністю 115,5 тисяч. Бюджет найменшого облцентру становить 1,4 млрд грн.

При цьому величина бюджету міста не впливає на рівень зарплати мера. Так, Владислав Атрошенко в Чернігові з населенням 286 тисяч і бюджетом 2,9 млрд грн отримує 63,3 тис. грн, тоді як Руслан Марцінків з Івано-Франківська, що характеризується майже такими ж показниками, має 39,2 тис. грн. А ось помічники і радники мера цього міста коштують платникам податків 700 тис. грн на місяць.

Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу image-27.png

Єдиний виняток – мер Херсона, який декларує мільйони, але має низьку зарплату. У міста найменший бюджет з усіх міст країни з більш ніж 300 тисяч населення і скромні заробітки мера.

Також нижчу за середню серед мерів зарплату отримують мери Полтави (48,2 тис. грн), Житомира (29,5 тис. грн), Чернівців (49,4 тис. грн) і Сум (43,9 тис. грн). 

Джерело: сайт Обозреватель

Читайте також: Вихідні на Трійцю 2021: скільки відпочиватимуть українці

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: