Сьогодні в Україні відзначають День працівників сільського господарства

Сьогодні, 21 листопада, працівники агросфери України відзначають професійне свято.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: День працівників сільського господарства – професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних та водогосподарських підприємств і організацій агропромислового комплексу України. 

Свято встановлено “на підтримку ініціативи працівників агропромислового комплексу України” згідно з Указом Президента від 7 жовтня 1993 року й відзначається щорічно в третю неділю листопада.

Зауважимо, що на сьогодні агропромисловий комплекс одна з провідних галузей економіки України, яка дає роботу близько 3 млн людей.

Член аграрного комітету ВР Дмитро Соломчук у своєму telegram-каналі привітав усіх аграріїв із професійним святом. 

Коментар: “Вітаю усіх аграріїв з професійним святом! Це день господарів, які своїми руками забезпечують хлібом усю країну. День професіоналів, які щодня працею доводять свою відданість країні. День фермерів, комбайнерів, тваринників, бджолярів, агрономів та усіх причетних до сільського господарства“, – написав політик.

Варто зауважити, що українці годують не тільки себе, а ще й пів світу, експортуючи власну продукцію у більшість країн. За результатами січня-серпня 2020 року частка експорту продовольчих товарів та сільськогосподарської продукції у загальному експорті країни склала 44,4%. Ключовими продуктами вітчизняного аграрного експорту традиційно стали зернові культури, олія, насіння олійних культур.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: