Спершу гроші: українцям виплатять 50 млрд гривень

З початку 2019 року уряд України планує розпочати виплату субсидій на комунальні послуги в грошовому еквіваленті, одразу на рахунки споживачів. Це покликано стимулювати населення до заощадження, повідомляє “Інвестор”.

Згідно з планами міністерства, уся сума надходитиме субсидіанту на картку в державному банку. Однак, такий рахунок буде дещо відрізнятися від звичайного. Для того, щоб мінімізувати можливі ризики фінансових махінацій, гроші з нього, в першу чергу, будуть використовуватися для оплати комунальних послуг.

З січня кошти почнуть надходити на рахунки лише тим, хто вперше звернувся за допомогою. З травня перевести на монетизовані субсидії мають близько трьох мільйонів домогосподарств, які вже раніше користувалися пільгами. До жовтня всі 100 відсотків субсидіантів повинні бути переведені на нову модель отримання допомоги.

Зазначимо, що в 2017 році з-понад 14 мільйонів вітчизняних домогосподарств, субсидіями користувались близько 6,5 мільйонів. Для порівняння, в середньому у Європейському Союзі подібну фінансову допомогу отримують не більше 5-7 відсотків населення.

В Україні, цього року, кількість отримувачів субсидій може досягнути 50 відсотків від усіх домогосподарств, на підтримку яких в бюджеті вже закладено 50 млрд гривень.

Трамп хоче оголосити надзвичайний стан

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *