У Канаді подружжя передало українським дітям понад 8 мільйонів доларів

Джеймс та Луїза Темертей передали понад 8 мільйонів доларів організації, яка активно працює в Україні. Подружжя має українське походження, але наразі проживають в Канаді.

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Канадська благодійна організація “Допоможіть нам допомогти” (HUH) оголосила, що Джеймс та Луїза Темертей пожертвували 10 мільйонів канадських доларів (8 мільйонів доларів США) на створення фонду Темертея.

Цей фонд буде: 

  • надавати гуманітарну допомогу.
  • організовувати ініціативи із боротьби з торгівлею людьми.
  • проводити освітні проєкти.
  • забезпечувати психічну допомогу.
  • проводити семінари із розвитку особистості.

У фонді Темертея зауважили, що в Україні діти, які виростають в інтернатах чи дитячих будинках, найчастіше опиняються жертвами торгівлі людьми або потрапляють до в’язниць. Саме тому HUH допомагає цим вразливим дітям відчути сім’ю в організації.

Коментар: Ми вже давно підтримуємо “Допоможіть нам допомогти” (HUH) та їх роботу. Сподіваємось, що цей подарунок дозволить організації ще довгі роки допомагати вразливим верствам населення в Україні“, – повідомила керуюча директорка “Темертея” Лія Темерті-Лорд.

Зауважимо, що з 1993 року HUH допоміг понад 10 тисячам українських дітей з сиротинців й інтернатів. Після початку війни на сході України, організація також підтримала родини понад 500 ветеранів.

Коментар:Ця щедра пожертва дозволить організації збільшити свій вплив та кількість залучених до проєктів осіб“, – зазначили у HUH.

Джерело: сайт Bloomberg

Читайте також: В Україні опублікували нові тарифи за газ на червень: скільки доведеться платити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: