У Раді прийняли закон про підтримку молодих фермерів

Верховна Рада прийняла Закон №4046, щодо держпідтримки фермерського господарства, голова якого має вік до 35 років (включно).

Детальніше про це розповідає Інвестор-ЮА.

Деталі: Також, згідно із законом буде врегульовано склад земельних ділянок фермерських господарств, а також коло отримувачів державної підтримки фермерських господарств.

Про це у своєму telegram-каналі повідомив член аграрного комітету Дмитро Соломчук. За його словами, відтепер державна допомога буде чесно розподілятися між фермерами, “незалежно від рівня наближеності до чиновників”. Окрім цього нардеп сподівається, що завдяки закону збільшиться кількість фермерів в Україні і відповідно покращиться економіка.

Коментар: Тепер в Україні буде врегульовано питання передачі земель вільного користування у власність фермерських господарств та того, хто може розраховувати на державну допомогу. Тобто, допомога буде розподілятись ЧЕСНО, а не за рівнем наближеності до чиновників. Очікуємо, що від початку наступного року держпідтримка фермерів буде зростати, адже ухвалений Закон значно розширює коло аграріїв, які можуть її отримати“, – повідомляє нардеп.

Про закон

Відтепер новоствореним фермерським господарствам у період становлення (перші 3 роки після його створення), фермерським господарствам, зокрема з відокремленими фермерськими садибами, сімейним фермерським господарствам, фермерським господарствам, які провадять господарську діяльність і розташовані у гірських населених пунктах, на поліських територіях, визначених в установленому порядку Кабміном, надається допомога коштом держбюджету.

Окрім цього запроваджено держпідтримку фермерському господарству, голова якого має вік до 35 років (включно).

Читайте також: За 2 роки Великого будівництва в інфраструктуру України інвестували близько 10 млрд доларів